« zpět
Ambassador Barbers

Vánoční poukazy

Nevíte, co darovat pod stromeček vašemu muži, tátovi, bratrovi nebo kolegovi? Doporučujeme vám zvolit dárek, kterým rozhodně nešlápnete vedle. Darujte vánoční dárkový poukazu do špičkového barbershopu Ambassador v srdci Ostravy, který ocení každý muž. Pozor, vánoční dárkové poukazy jsou v omezeném množství. Proto neodkládejte nákup na poslední chvíli a vyberte si ten pravý dárkový poukaz ještě dnes.

Prodáváme do 23.12.
volejte i o víkendu

Vánoční dárkový poukaz do Ambassador barber shopu

Dokonalý dárek pro muže na špičkovou úpravu vlasů a vousů, který udělá radost.

Objednat dárkový poukaz

Jak to celé funguje?

Níže na stránce si vyberte správnou variantu vánočního poukazu, která se bude pro vašeho blízkého skvěle hodit. Následně jej objednejte telefonicky na 604 193 131 nebo e-mailem: info@thomasniesner.cz. Nebojte se zavolat klidně i o víkendu. Pak vám připravíme vytištěný dárkový poukaz v podobě luxusní vstupenky, kterou si budete moci vyzvednout v našem barbershopu v centru Ostravy na adrese Na hradbách 8. Navíc si to u nás před zakoupením budete moci ještě prohlédnout a přesvědčit se tak, že darujete opravdu originální dárek, který potěší každého.

Platnost dárkového poukazu je 4 měsíce od zakoupení a termín návštěvy si samozřejmě domluví obdarovaný sám dle libosti. Při předložení vstupenky mu připravíme program, podle vámi vybrané varianty.

Vyberte si ze 4 variant exkluzivního dárkového poukazu

Holení - 380 Kč

Dárkový poukaz na úpravu vousů. Může se jednat o holení břitvou do hladka, což je pro mnoho mužů takový relax, že nám doslova usnou v křesle, případně pokud si vousy pěstují, dostane se jim maximální péče a postaráme se o jejich zkrášlení.

Stříhání - 590 Kč

Dárkový poukaz na pánské stříhání. Základní kámen našeho businessu, svatý grál salonu, alfa i omega nabídky barbershopu, středobod našeho života. Tak ke stříhání přistupujeme, a to se náležitě odráží na výsledcích. Darujte dokonale upravený vzhled, který ocení každý muž.

Stříhání a holení - 780 Kč

Dárkový poukaz v plném rozsahu. Obdarovanému zajistíme dokonalý účes s veškerým komfortem, který k našemu salonu neodmyslitelně patří. Krom vlasů se také postaráme o vousy, ať už o holení břitvou do hladka, nebo zastřižení dle jeho přání. Jedná se o balíček, který promění každého muže k nepoznání.

VIP stříhání a holení - 990 Kč

Voucher určený jen pro ty opravdu nejnáročnější muže. Tato volba zajišťuje exkluzivní přístup od barbera Thomase Niesnera, zakladatele a majitele Ambassadoru, průkopníka pánských barbershopů v ČR, holiče s nepřebernými zkušenostmi, pořadatele školení i workshopů a držitele řady ocenění z českých nebo zahraničních soutěží.

Kde poukaz objednat a jak jej vyzvednout?

Pokud máte jasno a vybrali jste vhodný poukaz pro svého blízkého, zavolejte klidně i o víkendu na 604 193 131 nebo napište na info@thomasniesner.cz.

Přejeme vám krásné svátky a budeme se těšit na vašeho obdarovaného u nás v Ambassador Barbers.